KONKURS Z OKAZJI MISTRZOSTW ŚWIATA W BRAZYLII !

• autor: mukp1999, 2014-06-11 17:54

Najbliższych kilka tygodni dla prawdziwych miłośników piłki nożnej to czas szczególny. W czwartek w Sao Paulo ruszają kolejne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

Pojedynki najlepszych zespołów świata będą elektryzować wszystkich miłośników piłki nożnej na całym świecie. Wśród nich, na pewno nie zabraknie zawodników i sympatyków drużyny MUKP 1999. Właśnie z myślą o nich, strona internetowa rocznika 1999 organizuje konkurs polegający na typowaniu poszczególnych wyników spotkań. Do naszej zabawy zapraszamy wszystkich chętnych zawodników MUKP rocznika 1999 ( pozostałych roczników także), ich rodziców i sympatyków. Będziemy typować wyniki wszystkich spotkań grupowych a później fazy pucharowej. Będziemy zadawać pytania co do kolejności zespołów w poszczególnych grupach, kto będzie królem strzelców itp.

Wszyscy uczestnicy zabawy będą musieli pilnie śledzić naszą stronę internetową, bo będziemy zaskakiwać dodatkowymi pytaniami, na które uczestnicy będą mieć niezbyt dużo czasu na odpowiedź. Celem naszej zabawy jest oczywiście popularyzacja naszej dyscypliny sportu.

Ponieważ pierwszy mecz już jutro, to bardzo prosimy o rozpowszechnienie naszej zabawy wśród kolegów z drużyny i znajomych!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

Szczegóły zabawy w rozwinięciu.

Kilka istotnych informacji dotyczących konkursu:

1. Każdy chętny do udziału w zabawie wysyła e-maila z tytułem ZGŁOSZENIE na adres: mukp@onet.pl

2. W e-mailu podajemy: pseudonim uczestnika, który będzie widniał w klasyfikacji naszej zabawy a także imię i nazwisko tylko i wyłącznie do wiadomości organizatora. Dane personalne są wymagane, ponieważ chcemy uniknąć sytuacji, w której jedna osoba zgłasza się z kilkoma pseudonimami do zabawy.  W przypadku kiedy nick w zabawie będzie już przez kogoś zarezerwowany, to organizator w e-mailu zwrotnym poinformuje o konieczności zmiany pseudonimu.

3. Po każdym wydarzeniu, tabela naszej zabawy będzie uaktualniana. Tabela znajduje się w zakładce: KONKURS - TYPER

4. Do naszej zabawy można się przyłączyć w każdym momencie trwania mistrzostw.

5. Prawidłowe wytypowanie wyniku spotkania to 3 punkty dla uczestnika.

6. Prawidłowe wytypowanie zwycięzcy lub remisu, to 1 punkt dla uczestnika. Przykład: typujemy Brazylia - Chorwacja 2:1 a na boisku pada wynik 1:0 dla Brazylii a więc uczestnik zgarnia 1 punkt. Przy równej liczbie punktów, wyższą lokatę w tabeli zapewnia sobie uczestnik, który ma więcej trafień za 3 punkty.

7. Będziemy typować poszczególne miejsca drużyn w każdej grupie. Za prawidłowe wytypowanie każdej pozycji w tabeli - 1 punkt. Jeśli ktoś trafnie wytypuje kolejność w grupie po fazie grupowej, to jak łatwo obliczyć zgarnie 4 punkty do klasyfikacji.

8. Będziemy typować najlepszych strzelców w każdej grupie. Jeśli ktoś wytypuje nazwisko piłkarza, który w danej grupie strzeli najwięcej bramek, to uzyskuje 2 punkty do klasyfikacji. Jeśli dany zawodnik wygra ex aequo z innym zawodnikiem, to uczestnikowi dopisujemy tylko 1 punkt.

9. Będa pojawiać się pytania-niespodzianki, gdzie wiedza niekoniecznie będzie najważniejsza a szczęście i intuicja uczestnika może mu zapewnić powiekszenie dorobku punktowego. W końcu nasz konkurs, to przede wszystkim zabawa!

10. Odpowiedzi uczestników, które zostaną nadesłane po rozpoczęciu meczu, rywalizacji w grupie itp, nie będą brane pod uwagę.

11.  Organizator przewiduje nagrody dla najlepszych w naszej zabawie!

12. Wszystkie odpowiedzi uczestnicy kierują na adres e-mail mukp@onet.pl a w tytule (poza e-mailem zgłoszeniowym) podajemy swój pseudonim.

13. Wszystkie e-maile będą przechowywane i w razie sytuacji konfliktowych z pewnością natrafimy na materiał źródłowy.

14. Organizator nie bierze udziału w zabawie... bo najlepszą satysfakcją dla organizatora jest Wasza dobra zabawa! :)

Z A P R A S Z A M Y  D O   Z A B A W Y  !!!